561.230388-B
Manufacturer Part Number
561.230388-B
Manufacturer
Part Category
Description
HD T-Bolt Clamp 3.88in to 4.19in Breeze
Manufacturer Information
Inventory & Branch Information
Quantity Maxim Location Branch Address
6 in stock Thunder Bay 125 Conservation Road