FLTEC40PLA
Manufacturer Part Number
FLTEC40PLA
Manufacturer
Part Category
Stock Class
10F - FILTRATION & EXHAUST
Description
CLAMP, EXHAUST, 4.0 IN. HD, PREFORMED, ALUM
Features
Manufacturer Information
Specifications
We have 2 alternative s for the FLTEC40PLA by Fleetrite
Inventory & Branch Information
Quantity Maxim Location Branch Address
40 in stock Winnipeg (Head Office) 1860 Brookside Blvd.
2 in stock Winnipeg (South Side) 45 Lowson Cresc.
7 in stock Edmonton 13240 - 170 St. NW
6 in stock Calgary 6707 - 84 St. SE
7 in stock Regina 475 Henderson Dr.
1 in stock Tereck Diesel 1655 Dugald Road
12 in stock Brandon 225 Middleton Ave.